Archos oznamuje TV+

jako trh, který přináší digitální video data do vašeho televizního hots up, zde je ještě jeden gadget, který se připojí k roztržení. WiFi Equipted Archos TV+ je také PVR, takže kromě přehrávání mediálních souborů může nahrávat až 100 hodin vašich televizních pořadů.

„Archos TV+ je úplně první digitální videorekordér WiFi, který nabízí nejjednodušší přístup k obsahu, a také nejpokročilejší funkce jakéhokoli typu DVR dnes. Archos TV+ kombinuje přehrávač WiFi s vysokokapacitním DVR pro DVR Užívání filmů, hudby, fotografií, podcastů, webového videa, plného webu a také mnohem nejlepšího na vaší širokoúhlé televizi. S možností na multimediálním obtížném jednotky můžete nahrát mnoho hodin videa i přenos. Materiál vysokou rychlostí pro vaše přenosné přehrávače médií Archos.

Zaznamenejte a rutinní vaše preferované televizní pořady a filmy ve vysoké kvalitě s průvodcem televizním programem

Stáhněte si filmy, televizní pořady a hudbu bezdrátově z portálu materiálu Archos pro přehrávání na vaší televizi

Streamujte materiál pro digitální domácí zábavu z vašeho počítače do televize

Surfojte web1, získejte přístup k internetovému e -mailu a také potěšení z webového videa z webů, jako je YouTube® a DailyMotion®

Synchrojte své nahrané televizní pořady s přenosným přehrávačem médií Archos vysokou rychlostí a také si vezměte domácí divadlo kdekoli (2hodinový film synchronizuje za pouhých 10 minut)

Hrajte a také skladujte téměř neomezený obsah až na 300 filmů2-on 80 GB nebo 250 GB multimediální obtížnou jednotku. “

www.archos.com

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *