Jak byste utratili 40 000 GBP ve svém digitálním domě?

Sponzorovaný příspěvek, takže jste právě vyhráli 40 000 GBP za utracení za to, že zakoupí digitální domov svých snů – co si koupíte jako první? To je nádherný problém, který by mohl čelit šťastným vítězům týdeníku výherní výhry PayPal roční platovou soutěž.

Každý týden do 5. prosince 2010 vám PayPal dává šanci vyhrát 40000 GBP. To je téměř čtvrtina milionu liber, kterou získávají online spotřebitelé stejně jako vy. Automaticky jste zadali pokaždé, když si zakoupíte cokoli pomocí PayPal, a mnohem vícekrát, co si koupíte, tím mnohem více je pravděpodobné, že můžete vyhrát – www.paypal.co.uk/win

Jaký lepší čas než na Vánoce pro příležitost vyhrát, jako je tento, měnící se částku. Pokud hledáte malou inspiraci, zde je našich pěti nejlepších návrhů, co si můžete koupit s PayPal, abyste mohli vyhrát 40 grand!

Ah ploché obrazovky telly. Měl jakoukoli jinou jednotlivou upgrade mnohem uspokojivější než přemístění z CRT na desku LCD láskyplnosti visící na vaší zdi. Bohatší zvuky mají vždy skvělé nabídky na nejnovějších a největších velkých obrazovkách, které předvádějí vaše HD filmy a hry.

Všichni potřebujeme mnohem více a mnohem více prostoru disků a mnohem novější pokles cen zpřístupnil 2TB disky za méně než 70 GBP – podívejte se na Outbuyer pro Western Digital a Samsung Eco/Green Drives, které také využívají méně energie.

Je váš starý počítač znovu pomalejší než pomalá věc? Proč se nemilovat k tomu novému počítači, který jste si slibovali z Shop.Ct.com

Nyní, pokud jste dlouhodobou automatizovanou domácí čtenář, budete vědět, že jsme přísavka pro zajímavý gadget. Není tu lepší místo k nalezení něčeho cool než na Fireboxu

Zde je další důvěryhodný automatizovaný dům preferovaný – Maplin. Se vším od pojistky po síťovou DVR nikdy nebudete uvíznout.

Zjistit více
Vstupte nyní pro svou šanci vyhrát

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *