Bezdrátová kamera Y-Cam Wireless IP CCTV

Black 150 y-cam je kompaktní bezdrátová síťová videokamera IP CCTV s 30 vestavěnými infračervenými LED dioda Noc automaticky aktivuje svá vestavěná infračervená světla tak, aby poskytovala jasný černobílý obraz i v úplné tmě. Je to také jeden z mála, který si v současné době můžete prohlédnout u iPhone.

Zvukové funkce Y-CAM Black vám také umožňují poslouchat vzdálený web. Mezi pokročilé funkce patří systém správy alarmu, který vám umožňuje přenášet obrázky e -mailem nebo FTP na základě vyhlášeného alarmu, jako je detekce videa.

S podporou MPEG-4, MJPEG a 3GPP, videokamera nabídne živý pohled z více platforem včetně Apple Mac a mobilních zařízení včetně iPhone.

Video kamera může také nahrávat videoklipy se zvukem na předem stanovené délce pro skladování na místní pevný disk. Videoklipy lze nastavit tak, aby nahrávaly ručně nebo spuštěny detekcí pohybu. Y-Cam Black má vestavěný webový server a lze jej navázat na místní síť (LAN), Broad Area Network (WAN) nebo přes internet jako streamovací IP webová kamera a podporuje až 16 současných vzdálených uživatelů (maximum (maximum Snímková frekvence 30 snímků za sekci a zobrazena až 640 × 480 rozlišení).

Infračervené noční vidění

Rychlé a snadné nastavení

Vysoce kvalitní video

Upozornění detekce pohybu

Monitorujte a zaznamenávejte živé video a zvuk

Komprese MPEG-4

Bezdrátové připojení

Přístup více klienta

Bezpečné ověření

Klikněte zde pro mnohem více informací o Y-CAM

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *