5 Způsob, jak dellutovat svůj dům

, pokud si všimnete jedné věci, které si všimnete domů, které pracujeme v Home & Home, ať už má své místo. Od toho, co je na stole po to, co je na nočním stolku, cokoli vyniká, protože má oblast k tomu.

I když nejsou „minimalističtí“, naši hlavní majitelé domů nechají svůj nábytek i příslušenství vyzařovat tím, že se vyhýbají nepořádku. Takže tady je několik míst, kde se můžete letos na podzim vrátit zpět do svého domu. (Tento blog publikuje vám jen Junk.)

1. Nevyužitý gadget, několik hrnků

Zásuvka s řadou melounových ball. Skříňka „Líbí se mi NY“ kávové hrnky. Jak se může zdát, jak se může zdát, zbavit se těchto squatterů v kuchyňské oblasti pomáhá dvěma způsoby. Ušetří nejen oblast ve vašich zásuvkách i skříňky, ale otevírá možnost ukázat věci, které využíváte s otevřeným regálem.

2. Udržujte, darujte, zlikvidujte

Je to těžké to udělat, ale získejte dvě velké tašky a krok před skříň na ložnici. Je čas se zbavit oblečení. Základní pravidlo: Pokud jste ho nepoužívali za rok, musí to jít. Jeden z sáčků je pro darování, takže cokoli ve skvělé kondici může být zajištěno pryč. Druhá taška je k likvidaci, tj. Pro tuto roztrhanou košili také daleko za opravou.

3. Staré prádlo, starší make -up

Ten červený ručník, který začíná mizet do světle růžové? Je čas to vyhodit. Staré, roztřepené a dokonce nevyužité ručníky koupelny zabírají velký prostor. Stejně jako když jste v tomto šatníku, mějte na paměti, že make -up má také vypršení platnosti. Je mnohem lepší zbavit se té rtěnky, kterou jste si „půjčili“ od kamaráda před lety, než aby ji poskytli zpět.

4. Je to kancelář, ne úložiště

Dokonce i ten nejasnější zařízení má v internetové příručce, takže není třeba udržovat fyzickou. Také, jak je to bezvadné, jak jsou vaše univerzitní poznámky, jen zabírají prostor! Věřte tomu, jako je vaše oblečení: Pokud jste si za více než rok nekontrolovali kus papíru, s největší pravděpodobností se toho můžete zbavit. Také recyklujte ty staré kamery i zastaralé nabíječky. Objevíte, že čistší kancelář je efektivnější.

5. Přepracování

Konečně, prostory, které uslyší: „Prozatím to prozatím dám“ nejvíce jsou garáž i přístřešek. Od poškozených trávníků po ohnuté šroubováky, tyto oblasti prosí o velké vyčištění. Uznáte nejen, jaké nástroje skutečně fungují (na opravu dalších částí vašeho domova), uvidíte inovativní nový využití pro prostor, mimo skladování starých krabic.

Při odmítnutí vám může pomoci odborník na odstraňování nevyžádaných dranů, jako je JustJunk®. Jen Junkův tým přijde k vašemu domu a odebírá veškerý váš nepořádek, stejně jako recyklace, daruje a zlikviduje cokoli ze spotřebičů do nábytku. Platíte jen na základě toho, kolik se chcete zbavit. Přejděte na JustJunk.com ještě dnes a zjistěte, jak vám mohou pomoci získat čistý a organizovaný domov. Just Junk slouží městům v Ontariu, Britské Kolumbii, Nové Skotsku a Albertě.

Foto kredity: 1. Home & House March 2013, Photography od Donna Griffith2. Home & House únor 2014, fotografie Michael Graydon3. Home & House červen 2012 vydání, fotografie Michael Graydon4. Home & House Makeovers 2013, fotografie Donny Griffith5. Domů a dům červenec 2012 vydání, fotografie Michaela Graydona

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *