Inspirativní prostory: Nejelegantnější spolupracující kancelář v Torontu

má styl z eklektického vintage vzhledu tohoto spolupráce v Torontu.

East Space byl otevřen v lednu 2015 jako společné úsilí mezi Derreckem Martinem – který má prominentní starožitnosti v Torontu 507 – a také jeho bratrem Samem Martinem. “Požadovali jsme kooperační oblast, která platila úroková sazba stylu i kultury, kde by někdo mohl snadno řídit své každodenní jednání a mít šanci spolupracovat nebo společensky komunikovat s ostatními členy,” uvádí se v Derreck.

Výsledná oblast je skvělá i pohodlná, míchání náhradních průmyslových doteků, bohaté struktury a starožitné objevy z celého světa s lehkostí. Semi-soukromé stoly, zasedací místnost, kuchyňská oblast a místnosti a obývací plochy poskytují členům prostor pro práci i stýkání, stejně jako budova je otevřená 24 hodin denně a motivuje všechny, aby s ním zacházeli jako s domovem. Derreck a Sam plánují přidat mnohem uspokojivější prostory pro malé skupiny nebo začínající podniky, stejně jako suterénní nahrávací studio, stejně jako kinematografické místnosti, stravování pro hudebníky, filmaře a další inovativní typy. “Vždycky to bzučí, takže se rozšiřujeme,” říká Derreck. “Jakmile vyplníme jeden prostor, vstoupíme na další.”

Podívejte se do této eklektické oblasti spolupráce v Torontu a podívejte se na jejich webové stránky, aby zjistili, že skončí členem.

Budova století byla, když továrna na produkty Jam („druh, který vložili do želé koblihy“, popisuje Derreck) a také nahrávací studio chápané jako továrna na jam. Derreck i Sam vzali oblast zpět do svých průmyslových kostí a také přidané vrstvy patiny s kousky z 507 starožitností, přičemž motivaci od otevřeného plánu New York Lofts a také bez námahy velké obchody L.A., jako je Isabel Marant, také řada jako starožitný obchod zastaralý.

Vlastní kožené bankety ve stylu restaurace mají klasický, živý pocit a zásobovací prostor pro práci, stravování a socializaci. Starožitné rakouské lovecké trofeje jsou rustikálním kontrastem k metropolitním leštěným betonovým podlahám a i když bingo deska nefunguje, je to stále tip na vyvážení i hry. Velké kovové i skleněné dveře způsobují terasovou oblast, která se otevřela letos v létě.

Derreck přinesl slavné stoličky Toledo, aby doplnil tradiční mramorové pulty a také vlakové dlaždice backsplash. Objevil přívěsková světla v koncové stanici v Quebecu, která byla vyvinuta v padesátých letech. Indikace neonového loga byla vytvořena zejména pro východní prostor a také přidává trochu blesku do jinak rozloženého prostoru.

Mramor na kuchyňské oblasti jsou ozvěny povrchem starožitného mramoru a litinových bistro stolů z Itálie. Lampy z 60. let vedle banket mají přitažlivost ve vesmírném věku a židle se smíšené a přizpůsobené slouží jako další sezení s vkusem v polovině století. Vintage fotografie městských panorádů ukazují nastavení v Torontu v centru města.

Místo betonu i mramoru využívá seminární prostor měkčí strukturu dřeva. “Chtěli jsme to mít pocit staré, temné knihovny,” říká Derreck. Vrcholem je živý hrací stůl postavený ze stromu z obytné nemovitosti na východním prostoru, který byl svržen ledovou bouří. Frosted Glass Shades na moderním cloudovém lustru z difúzního světla aparátu N.Y. a také kulatý a přátelský vzhled.

Derreck i Sam zpravovaly původní dřevěné podlahy budovy i paprsky a také je nechaly na místě. “Museli jsme svlékat asi 100 let malování [paprsků],” říká Derreck. Skleněné i ocelové oddíly a stěny zasedací místnosti byly vyrobeny na míru v obchodě 507 Antiques a také poskytovaly členům nějaké soukromí, aby fungovaly, aniž by se oblast cítila zavřená.Lampy architekta na každém stole dodávají osvětlení úkolů i zásah průmyslového stylu. Aby se završila pracovní stanice, Derreck vyskočil dávkou původních židlí Eames od Herman Miller z kancelářské budovy, která se uzavřela. “Byli to opravdové krádež,” říká.

Sisal koberec a konferenční stolek pokrytý Kilim (který se zdvojnásobí jako osmanský), přidávají přirozenou strukturu a grafický vzorec proti nesmyslnému elegantnímu elegantnímu obývacímu obývacímu pokoji a pohovce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *